درباره اف ایکس هوم

“اف ایکس هوم” سایت ارائه دهنده محصولات تخصصی حوزه دیجیتال در زمینه گرافیک، موشن گرافیک و جلوه های ویژه و صوت است. هدف اف ایکس هوم کمک به فراهم آوردن مواد اولیه و متریال مورد نیاز طراحی آثار گرافیکی(VFX-GFX_SFX) برای هنرجویان، طراحان، هنرمندان و کسب و کارها می باشد.

محصولات در دسته‌های مختلف همچون کارت ویزیت، تراکت، فوتیج، پروژه های آماده افتر افکت، پروژه های آماده پریمیر، پر.ژه های آماده ایرانی(فارسی) افترافکت، افکت های صوتی و موسیقی تیزر(موزیک زمینه) و…  ارائه میشوند. جهت استفاده از این محصولات بایستی با نرم‌افزارهایی همچون افترافکت، پریمیر پرو، ایلوستریتور، فتوشاپ آشنایی داشته باشید.

ابزار طراحی شامل پروژه آماده افترافکت، پروژه پریمیر، فوتیج ویدیویی، موشن گرافیک، موزیک زمینه، افکت صدا، متریال، اسکریپت افترافکت، پلاگین پریمیر، گرافیک، تکسچر و افکت و بسیاری موارد دیگر می باشد.

 

نحوه کارکرد اف ایکس هوم

اف ایکس هوم با این هدف که بازار بزرگی برای طراحان باشد راه اندازی شده است و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک گرافیست) محصول خود را آماده مینمایند(مثلا طرح یک کارت ویزیت) و جهت فروش عرضه میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت طراحی اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند اف ایکس هوم این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت اف ایکس هوم هدایت میگردد.

 

کارآفرینی اف ایکس هوم

از آنجایی که در دسته های طراحی کارت ویزیت، تراکت و پروژه های ایرانی افترافکت و… ، متخصصان فرصت عرضه محصولات خود را دارند و ۸۰٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت میکنند، کار آفرینی بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات صورت میگیرد.