“اف ایکس هوم” یک فروشگاه آنلاین مبتنی بر سیستم چند فروشندگی برای فروش محصولات در حوزه های گرافیک(انواع فایلهای لایه باز کارت ویزیت، تراکت و…)، پروژه های آماده افتر افکت و پریمیر، انواع افکت های تصویری، موسیقی و افکت های صوتی است. شما می توانید انواع طرح های لایه یاز کازت ویزیت، تراکت و همچنین پروژه های آماده افترافکت فارسی(که توسط خود شما تولید شده باشد) را جهت فروش در سایت “اف ایکس هوم” قرار دهید و سهم مشارکت 80% از فروش هر محصول را بدست آورید. بدین منظور با عضویت به عنوان فروشنده در سایت www.fxhome.ir یک پنل مجزا با امکانات کامل در اختیار شما قرار داده خواهد شد که به راحتی و طبق آموزش ذیل میتوانید محصولات خود را جهت فروش در سایت “اف ایکس هوم” قرار دهید.

مراحل عضویت به عنوان فروشنده و قراردادن محصول:

  • ابتدا با کلیک بر روی لینک www.fxhome.ir/my-account  وارد صفحه ثبت نام (یا صفحه ورود ویژه کسانیکه قبلا ثبت نام کرده اند) میشوید. در این صفحه بعد از مشخص نمودن نام کاربری و رمز عبور، گزینه “فروشنده هستم”را انتخاب کنید که بعد از انتخاب این گزینه، مشخصات تکمیلی را پر نموده و وارد مرحله بعد خواهید شد.(مطابق شکل زیر)

در مرحله بعد وارد پنل شخصی خودتان میشوید که جهت افزودن محصولات یا فایلهای خود، گزینه “افزودن محصول” را کلیک نمایید.

در صفحه ای که باز میشود، عنوان محصول، توضیحات محصول، عکس پیش نمایش محصول، قیمت محصول و دسته بندی مربوطه را مشخص نموده و روی گزینه ایجاد محصول کلیک کنید.

در صفحه بعد حتما تیک گزینه های “مجازی” و “قابل دانلود” را بزنید و در قسمت “تنظیمات قابل دانلود” فایل اصلی محصول را جهت دانلود مشتری، آپلود نمایید و با کلیک بر روی گزینه “ذخیره محصول”، محصول شما جهت فروش در صفحه اصلی سایت قرار میگیرد.

 

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا ارتباط با بخش پشتیبانی سایت، میتوانید در پنل خود، تیکت پشتیبانی ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت به سوالات شما پاسخ دهند.