قوانین فروش

قوانین فروش محصول در اف ایکس هوم

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب fxhome برای فروش محصولات خود، توجه شما را به مجموعه قوانین فروشندگان جلب می نماییم:

فروشنده متعهد می گردد کلیه قوانین زیر را برای فروش محصولات خود در “اف ایکس هوم” بپذیرد و امضای این قرارداد به معنای پذیرش کامل قوانین توسط فروشنده بوده و در صورت انجام هرگونه فعالیت خلاف قوانین مندرج، “اف ایکس هوم” می تواند از فرد مربوطه شکایت و نسبت به ایجاد خسارات مادی و معنوی وارده درخواست جبران نماید.

 1. در “اف ایکس هوم” فقط محصولاتی تایید می شوند که خود شخص طراح آن محصول(کارت ویزیت، تراکت، بنر، پروژه آماده افتر افکت، پروژه آماده پریمیر و…) باشد.
 2. به ازای فروش هر محصول ۸۰٪ مبلغ فروش به فروشنده (طراح) تعلق می‌گیرد و ۲۰٪ باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به  “اف ایکس هوم” تعلق می‌گیرد.
 1. حداقل مبلغ تسویه حساب با فروشندگان ۱۵٫۰۰۰ تومان است.
  • تبصره: تنها موجودی حاصل از فروش محصول، قابل برداشت است و فروشندگان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند. مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ وجه قابل عودت نیست و فروشندگان عزیز می توانند با اعتبار غیرنقدی خود به خرید از مارکت بپردازند.
  • تبصره: در صورتی که فروشنده قصد داشته باشد همکاری خود را با “اف ایکس هوم” خاتمه دهد می باید کلیه قوانین و شرایط مربوط به خاتمه همکاری را رعایت کند و تسویه حساب نهایی با فروشنده تابع قوانین مربوطه خواهد بود.
 2. تسویه حساب با فروشندگان هفته ای ۱ مرتبه در روز دوشنبه انجام می شود.
  • تبصره: درخواست های تسویه حساب می باید حداقل ۲ روز پیش از روز تسویه حساب ارسال شده باشند. در غیر این صورت تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد.
 3. فروشنده با پذیرش این توافق نامه به “اف ایکس هوم” این اجازه را می دهد مطابق سیاست های بازاریابی، افزایش اعتماد خریداران و در نهایت افزایش فروش محصولات، محصولات فروشندگان را با تخفیف تا سقف ۲۵٪ در جشنواره‌ها و طرح‌های تخفیفی خود عرضه نماید.
 4. مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در “اف ایکس هوم” را رعایت کرده باشید، در حدود 48 ساعت است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان “اف ایکس هوم” به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.
 5. سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پاسخگو باشید و به خریداران پشتیبانی دهید
  • تبصره: چنانچه قابلیتی را در توضیحات درج کرده باشید و این قابلیت در محصول شما وجود نداشته باشد یا توضیحات شما مغایر با امکانات موجود در محصول باشد و خریداران نسبت به این مساله اعتراضی داشته باشند “اف ایکس هوم” حق دارد خرید را مسترد کند و ضمن کسر مبلغ واریز شده به موجودی فروشنده و بازگشت وجه خرید به خریدار، نسبت به کسر سهم مشارکت خود از حساب کاربری فروشنده اقدام کند و فروشنده نیز حق هرگونه اعتراض در این مورد را از خود سلب می نماید.
 6. هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر در بین توضیحات یک محصول موجب حذف آن محصول از “اف ایکس هوم” می شود.
 7. با ثبت نام به عنوان فروشنده، فروشندگان مواد توافقنامه و ضوابط “اف ایکس هوم” را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از فروشنده وجود ندارد.