قوانین خرید

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب “اف ایکس هوم” جهت دانلود  محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم:

  1. سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول مطرح کنید
  2. بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد. “اف ایکس هوم” در قبال عدم پشتیبانی فروشندگان هیچ مسئولیتی ندارد.
  1. امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید.
  2. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان “اف ایکس هوم” و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از “اف ایکس هوم” حذف خواهد شد.
  3. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
  4. “اف ایکس هوم”  هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد.
  5. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت “اف ایکس هوم”، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط fxhome را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.